TABLET TELEFON TV PC/LAPTOP/PS TAMİRİ

Hakkımızda

Firmamız 2008 yılından beri bilişim sektöründe hizmet vermektedir. Hizmet portföyünde bilgisayar dışında telefon, play station gibi iletişim ve oyun sektörünü de bulundurmaktadır. Firmamız garantili ve müşteri memnuniyetli çalışarak bu güne kadar sektöründe iyi bir yer edinmiştir. Şuan Ankara ili Çankaya ilçesi Dikmen semtinde yer alan firmamız çeşitli bölgelere hizmet vermektedir.

Servislerimiz

LAPTOP-PC TEKNİK SERVİSİ
Ankara-dikmende masaüstü pc ve laptoplarınıza garantili teknik servis hizmeti sunmakta sarf malzemesi desteği vermekteyiz.
LCD/LED TELEVİZYON ve PC MONİTÖR TAMİRİ TEKNİK SERVİSİ
lcd ve led tv/MONİTÖR lerinizi parça değişimine gerek kalmayacak şekilde tamir yoluna giderek çözüm sunmaya çalışıyoruz.besleme ve anakart tamiri led değişimi hizmeti vermekteyiz
TELEFON TAMİR TEKNİK SERVİSİ
her marka ceptelefonu ekran değişimi soket değişimi anakart tamiri yazılımsal ve donanımsal destek konusunda hizmet vermekteyiz.
PS3-PS4 TAMİR-BAKIM
ps3 kırma işlemi çipset bga işlemi bakımı ve oyun tedarik

DEVRE KARTI TAMİRİ
A’dan Z’ye hertürlü devre kartı tamirinde hizmet vermekteyiz.kombi kartı,klima kartları,buzdolabı kartları,çamaşır makinesi ve buzdolabı devre kartları tamiri,tedariği hususunda destek veriyoruz.
HERTÜRLÜ BESLEME VE ANAKART TEDARİK.
laptoptan masaüstü pc’ye kombi den klima kartlarına tv den monitör kartlarına kadar hertürlü psu (besleme) ve anakart tedarik edilir.
YAZILIM-DONANIM
format update performans hızlandırma veri-data kurtarma virüs temizleme ceptelefonu yazılım firmware upgrade işlemleri yedek alma işlemleri hususlarında hizmet vermekteyiz..