Skip to main content
kategori

ANKARA DİKMEN BLUETOOTH KULAKLIK TAMİRİ

Huawei ‘den ıphone’ a lenovo’ dan samsung a her marka model bluetooth kulaklık tamirini yapmaktayız.

hoparlör ve mikrofon sorunları şarj sorunu soket problemleri bağlantı sorunu gibi hususlarda hizmet veriyoruz.

bluetoothlar yapısı mimarisi bakımından oldukça hassas ve küçük bir bünyeye sahiptirler lakin üretici firmalar içine dünyayı sığdırmışlardır. 🙂

bluetooth kulaklıklarda sorun genellikle kablodan hoparlöre gelen kablolarda meydana gelen kopmalar,pilden boarda giden flex kablolarda kopmalardır. Bu kopuk kablonun doğru bir şekilde tespit edilip lehimlenerek tamiri yapılır. bunları yapabilmek uzmanlık isteyen ince bir iştir. Lehim yapılırken yapılacan bir hata kulaklığın ses kalitesini bozacaktır. Bu nedenle mutlaka işinde uzman bir servise kulaklık tamirini yaptırmalısınız.

çip kaynaklı sorun olmadığı sürece bluetoothların tamiri mümkündür.tamir sonrası bluetoothun dış kaplamasında ister istemez estetik açıdan görüntü bozukluğu olabilmekte buda bluetoothların vidalama değilde yapıştırma metoduyla üretilmesinden kaynaklanmaktadır.

tamirat sonrası bluetoothu aynı şekilde yapıştırıp yapıştırılan bölgedeki atıkları zımparalayak temizler ve enson akrilik boya ilke rütuş yaparak mümkün mertebe eski halinde teslim etmeye çalışıyoruz.

estetik konusunda hassas olan müşterilerimizin dikkatine.çalışsın yeter diyen müşterilerimiz gönül rahatlığıyla cihazlarını servisimize getirebilirler.

yalnız birçok teknik servis yapısından ve cihazın iç yapısının hassaslığından bluetooth tamirine destek vermekten kaçınıyor.ince flex kablolar,hassas lcd ekranı hassas kulaklık mikrofon ve pil,ve kasası malesef oldukça ince bir dizayn.

cihazınızdan memnunsanız bir sorun olduğunda gönül rahatlığıyla tamir için bize getirebilirsiniz.

Firmamız 2013 ten beri telefon ve bluetooth kulaklığı tamiri  hususunda en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun sorunlu cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Kulaklığınız firmamıza ulaştığında eğitimli ve uzman teknik ekibimiz ücretsiz olarak arızayı tespit edip yapılacak tamir işlemleri konusunda sizi bilgilendirir. Tamir işlemini onaylamanız halinde telefon kulaklığınız en iyi şekilde tamir edilerek size gönderilir. Telefon ve bluetooth kulaklığı tamiri için kaliteli ve güvenli hizmeti bizden alabilirsiniz.

bir telefon kadar uzağınızdayız.

Leave a Reply