Skip to main content
kategori

Dikmen Dell Servisi

Kullanımı kolay dizaynı şık bir marka olan Dell laptoplardaki klasik arızaların başında şase gelir. Dell inspiron serisi menteşe problemleri, adaptör seçme, soket arızaları, fan problemleri, anakart arızaları, ekran değişimi, format, yazılım, besleme arızaları, soket değişimi, çipset, ayu, him çipi arızaları, bios çipi, bios yazılımı, ısınma problemleri, fan değişimi, kasa tamiri, menteşe tamiri, klavye değişimi, periyodik bakım, ram takviyesi, hard disk takviyesi, wifi kartı değişimi gibi problemler teknik ekibimiz tarafından giderilmektedir…

Dell n serisinden, inspiron serisine, stüdyo serisinden latitude serisine kadar tüm marka model dell laptoplara teknik servis vermekteyiz..

Bu cihazların bakımından yazılımına kadar tüm sorunlarını gidermekte, yapılan tamirat ve işlemlere garanti vermekteyiz.

Dahili ve harici aparatlarını, adaptörlerini, dahili ve harici fanlarını, soketlerinden optik sürücülerine, bataryalarından, adaptörlerine kadar tüm parçalarını temin etmekteyiz. Optik sürücü, ram, hdd, işlemci, dvd writer, anakart, kasa temin edilir..

Müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. Cihazınız arızasına göre verilen sürede tamir edilir veya formatlanır size teslim edilir..

Leave a Reply