Skip to main content
kategori

Dikmen tv tamiri

Televizyonla alakalı a’dan z’ye tüm teknik servis deneyimine sahibiz.

Samsung Lg Philips Sony Arçelik Beko Grundig Vestel Regal Saba Hi-Level,Sunny,Hisense,Panasonic vb. gibi tüm marka Lcd/led/Plazma tv lere servis sunmaktayız..

besleme kartı sorunları,anakart sorunları,tamir,yazılım,led-bar değişimi konularında hizmet vermekteyiz.paneli kırık olmayan hertürlü tv ye mudahaleye hazırız.

malesef fiyatı ortalama 1500 tl civarı olan orta sekment smart bir led tv nin ekran maliyeti hemen hemen 1300 1400 tl yi bulmaktadır.bu para ile temiz bir ikinci el tv alınabilir.kırık darbeli lcd/led ekranların(panellerin) tamiri mümkün değildir.bununla beraber panellerdeki bazı arızaların tamiri mümkündür.

 Hızlı geri dönüş ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız uygun fiyatlandırma ile ticari TV onarım hizmeti sunuyoruz. Her türlü televizyonutamir ediyoruz..her marka televizyonu onarabiliriz. Düz ekran TV , Projeksiyon DLP , HDTV , LED , LCD , Plazma,crt ve Daha Fazlası dahil olmak üzere, tüm marka ve modellerin TV onarımı için gönül rahatlığıyla bizi arayabilirsiniz.

led tv nizde ses var görüntü yok.arıza iki ihtimal olabilir.kart arızası yada led bar bozulmuştur.

led tv nizde görüntüde parazitlenme var ama bikaç dakika sonra netleşiyor (bazı markalarda kronik sorun) birkaç sebebi olabilir.

crt tv nizde ses var görüntü yok,görüntü ekranın altında yada üstünde,kapanma sorunu vb arızalarda çözüm bir telefon kadar uzağınızda.!!!!

yatay çizgi,dikey çizgi problemleri,eeprom yazılım desteği,sıvı temasında yapılacaklar..

Ses sorunları,crt tv tamiri,flip flop arızaları,t-conn arızaları,işlemci arızaları,panel arızaları,soğuk lehim kaynaklı arızalar,lcd plazma tv tamiri,kısa devre sorunları,ısınma kaynaklı besleme arızaları ,parazitli görüntü vb. arızalarda size hizmet vermekten gurur duyarız.

bir telefon kadar uzağınızdayız.

Leave a Reply