Skip to main content

Televizyonla alakalı a’dan z’ye tüm teknik servis deneyimine sahibiz.

Samsung, Lg, Philips, Sony, Arçelik, Beko, Grundig, Vestel, Regal, Saba, Hi-Level ,Sunny ,Hisense, Panasonic vb. gibi tüm marka Lcd/led/Plazma tv’lere servis sunmaktayız..

Besleme kartı sorunları, anakart sorunları, tamir, yazılım, led-bar değişimi konularında hizmet vermekteyiz. Paneli kırık olmayan her türlü tv ye müdahaleye hazırız.

Maalesef fiyatı ortalama 1500 TL civarı olan orta segment smart bir led tvnin ekran maliyeti hemen hemen 1300 1400 TL’yi bulmaktadır. Bu para ile temiz bir ikinci el tv alınabilir. Kırık darbeli lcd/led ekranların(panellerin) tamiri mümkün değildir. Bununla beraber panellerdeki bazı arızaların tamiri mümkündür.

Hızlı geri dönüş ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız uygun fiyatlandırma ile ticari TV onarım hizmeti sunuyoruz. Her türlü televizyonu tamir ediyoruz. Her marka televizyonu onarabiliriz. Düz ekran TV, Projeksiyon DLP, HDTV, LED, LCD, Plazma, crt ve daha Fazlası dahil olmak üzere, tüm marka ve modellerin TV onarımı için gönül rahatlığıyla bizi arayabilirsiniz.

Led tvnizde ses var görüntü yok. arıza iki ihtimal olabilir. Kart arızası ya da led bar bozulmuştur.

Led tvnizde görüntüde parazitlenme var ama birkaç dakika sonra netleşiyor (bazı markalarda kronik sorun) birkaç sebebi olabilir.

Crt tvnizde ses var görüntü yok, görüntü ekranın altında ya da üstünde, kapanma sorunu vb. arızalarda çözüm bir telefon kadar uzağınızda.

Yatay çizgi, dikey çizgi problemleri, eeprom yazılım desteği, sıvı temasında yapılacaklar.

Ses sorunları, crt tv tamiri, flip flop arızaları, t-conn arızaları, işlemci arızaları, panel arızaları, soğuk lehim kaynaklı arızalar, lcd plazma tv tamiri, kısa devre sorunları, ısınma kaynaklı besleme arızaları, parazitli görüntü vb. arızalarda size hizmet vermekten gurur duyarız.

Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Leave a Reply