Skip to main content
kategori

Led Ekran Değişimi

Cihazlarınızı kenara atmayın!

Monitör, Laptop, Notebook, Ultrabook, Minibook ve cep telefonlarınızın ekranlarını Ankara’nın en ucuz ve kaliteli adresinde değiştiriyoruz.

Son zamanlarda karşımıza çıkan panel arızalarının giderilmesinde %90 oranında başarı kaydeden Behzat Bilgisayar, Türkiye çapında vermiş olduğu hizmetlerde kalıcı ve hızlı çözümleri ile Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile her evde artık mevcut olan LED ve LCD TV lerin sık olarak görülen arızaları firmamız tarafından en kısa zamanda çözüme ulaşmaktadır. PLAZMA TAMİRİ çok eski bir teknoloji olduğu için tamiri mümkün değildir. LCD EKRAN TAMİRİ Ankara merkezinde bulunan teknik servisimiz Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet vermektedir. LCD EKRAN DEĞİŞİMİ maliyeti oldukça yüksek olduğu için servisimiz tarafından önerilmemektedir. Fakat Behzat bilgisayar olarak 2.nci el panel, ekran temininde de yardımcı olmaktadır. LCD PANEL FİYATLARI’nı öğrenmek için 0505 885 47 14 No’lu telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz. LCD PANEL TAMİRATI NASIL YAPILIR sorusu kısaca şöyle cevap verebiliriz. Yüksek teknoloji ve tecrübe gerekmektedir ve bu tecrübe ve deneyim Behzat Bilgisayar’da mevcuttur.

Sayın Müşterimiz,

Servisinize gelen Televizyon/Monitörlerin panelleri mi arızalı? Korkmayın, kırık değil ise her türlü geri onarım için bizi arayın.

Arızalı paneller çöp olmasın;

Onarılamadığını düşündüğünüz panelleri çöpe atmadan önce bizi arayın. 0505 885 47 14

Panelde ;

·         Dikey, yatay çizgilenmeler mi var?

·         COF, COG filmleri mi arızalı?

·         Beyaz görüntü mü alıyorsunuz?

·         Işığı mı yetersiz?

·         Renkler birbirine mi girmiş?

Panelleri Profesyonel ekipmanlar ile uzman kadromuz steril ortamda sizin için onarsın, böylece müşterilerinizin farklı arayışlara gitmesinin önüne geçin.

Yeni ürün/malzeme maliyetlerine katlanmayın düşük maliyetler ile siz müşterilerimizi mutlu ediyoruz,

Arızalı olan ekranlar için vakit kaybetmeyin;

Sizin için hazırlanmış onarım fiyat listesi ile müşterilerinize doğru öngörüler yapın. Emekleriniz boşa çıkmasın.

Lojistik Sorununuz olmasın;

Büyük ekranları nasıl taşırım diye düşünmeyin 0505 885 47 14‘ü arayın servisimiz yerinizden arızalı ürünü alsın, onarım sonrası yine size teslim etsin.

Panel değiştireceksiniz diye TV fiyatı kadar ücret ödemeyin;

Panel ya da yedek parça arayışına bizimle son verebilirsiniz. Servisinize gelen Televizyonun sadece paneli kırık başka bir sorunu yok ancak panel fiyatı yeni TV fiyatına yaklaşıyor diye müşterilerimiz, piyasadan bulamayacağınız kadar düşük fiyatları sadece Behzat Bilgisayar’da bulabilirsiniz.

Leave a Reply