Skip to main content
kategori

Dikmen Grundig Servisi

Grundiglerde kronikleşen menteşe sorununa kalıcı olarak çözüm bulmaktayız. Kopan ekran direklerini birebir tamir edip teslim ederiz. Ayrıca bu cihazların a’dan z’ye tüm bakım ve tamiratını garanti dahilinde yapmaktayız.

Çipset, bios yazılımı, ekran değişimi, klavye değişimi, ram ve hard disk yükseltme, yazılım, format, oyun kurulumu, kasa tamiratı, soket değişimi, wifi kartı değişimi, dahili fan tamiri ve değişimi, usb portu tamiri, audio ses çıkışları tamiri, kuzey köprüsü, him çipi ve ayu entegre problemleri, sıvı teması, ekran kartı (çipset) problemleri, periyodik bakım, macunlama, kablolama, data kablosu değişimi, bios pili değişimi, şase arızaları teknik servisimizce size sunulan opsiyon zarfında giderilir. Cihazınız teslim edilir.

Ayrıca bu marka laptoplarda ihtiyaç duyulan tüm aparatlar, dahili fan, harici fan, adaptör, hard disk ram, işlemci, optik sürücü, batarya, full hd led ekran, dahili kamera, invertör, menteşe kapağı powerjack gibi bileşenler temin edilir.

Isınmayan laptop yoktur. Az ısınan laptop vardır. Periyodik bakımınızı takip edin. Teknik servislere bakım için vereceğiniz para 200 TL’yi geçmez.

Leave a Reply