Skip to main content
kategori

Dikmen Samsung Teknik Servis

Samsung laptop modellerine teknik servis sunmaktayız. R serisinden np serisine kadar tüm model laptoplarınıza tamir bakım onarım ve sarf malzemesi aparatlar, yazılım hizmeti sunmaktayız.

Soket değişimi tamiri, ekran klavye değişimi, kasa tamiri, adaptör uyumu, şase arızaları, ana kart tamiri, çipset, fan tamiri değişimi, periyodik iç bakım, bios pili, bios yazılımı, kablolama, wifi kartı değişimi, hard disk, işlemci, ram takviyesi, performans arttırma, dvdwriter değişimi, ses çıkışı tamiri vb. arızalar uzman ekibimiz tarafından garanti dahilinde yapılmaktadır…

Samsung model laptoplarda kronikleşen soket arızaları 3 ay garantili şekilde yapılır teslim edilir. Ekran değişimi sıfır 400 TL’dir… İç bakım, format 200 TL’dir. Kasa tamiri, menteşe tamiri yerinde yapılır. Menteşe tamiri, ekran direği tamiri 250 TL’dir. Kasa tamiri 180 TL 1 yıl garantilidir.

Unutmayın 16 yıldır teknik servis hizmeti vermekteyiz ve bizim için ilk sırada müşteri memnuniyeti gelir bu da işimize verdiğimiz önem ve yaptığımız işin kalitesidir. Bir telefon kadar uzağız.

Leave a Reply