Skip to main content
kategori

Laptop kasa tamiri ve değişimi

laptop kasaları çarpma düşme ve bazı kronik nedenlerden dolayı hasara uğrarlar.kronik sebeplerin başında menteşe sorunu gelirki mesela asus f3 serisi ile lenvo g5xx serileri menteşe sorunlarından olayı kroniktir.buna nazaran bezel(ekran çerçevesi)cover (lcd ekranı kapatan arka kapak) klavye üst kasası(üst kasa)ve alt kasa(servis kapağı vs her şeyi kaplayan alt kısım) menteşeler(lcd yi cover ve bezel arasında tutup alt kasaya bağlayan metal aksam)lcd çıtaları(şlcd yi menteşelere bağlayan metal çubuklar) da hasara uğramaktadır.

Bu parçaların tamiri ve birebir değişimi tarafımızca garantili bir şekilde yapılmaktadır.garanti süresi 1 yıldır.

orta sekme bir laptobun komple kasa değişimi işçilik haric 250 tl civarıdır.oda bu parçaların tamamı bir yerden bulunabilirse.o bakımdan müşterilerimize tavsiyemiz cihazınızda değişmesi yada tamiri kesinlikle şart olan kısımları göz önünde bulundurmanız.

bazı parçaları bizim gibi bu işi yapan atolyelerden bile bulamama gibi sorunlarımız var bulabildiklerimizde parçaları cihazın kendisinden pahalı faiş fiyata satabiliyorlar..

Orta sekmenin bikaç tik üzerinde kasa yada parçalar aradığımızda bu fiyatlar cidi anlamda artabiliyor.

örneğin.4ncü nesil bir makinenin(amd yada intel) sadece bezelinin servis orjinalinin bize gelişi 110 tl.marka belirtmeksizin.(servis orjinal sıfır ayarında 2nci el ama orjinal..yansanayi değil)

fiyatlar herzaman değişebilir.

Leave a Reply